122Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Nedir ?

Seslichat Forum Siteleri Nedir ?

 

   Sitemize Hosgeldiniz Degerli katilimcilarimiz sitemizde sesli  chat  form sitelerine verilen birçok anahtar kelimeler kategorilerinde binlerce kisi tarafindan tıklanmakta ve yüzlerce katılımcı almatadır.

   Sitemizde yasiyacaginiz butun  sorunlarınızı yönetim veya sorunlar odalarımızda yardım alarak destek alabilirsiniz sizlere olabildigi kadarı ile 7-24 online olan admin arkadaslarımız canlı destek vermekte ve tarafsız bir konumda bulunmaktadırlar sizlerde sitemizde yönetim veya admin olabilir yüzlerce kişiyle dolu bu guzel ortamda yönetici olabilir yüksele bilirsiniz      sitemizde king admin kurucu sistemagent  site sahibi genel sorumlu  sorunlar yetkilisi ve yonetim surekli ihtiyac duydugumuz bolumlerimizdir.

   Ama tabiki öncelikle sitemizde bulunan odalarda ve oda sahipleriyle iyi güzel diyalog içinde olmaniz şart hoşgörülü ne tarafsiz bir yonetim her zaman sitemizin istedigi karakterlerdir.     Seviye saygı hoşgörü herşeyin başlangicidir.

   Hersey tanismakla baslar

Sesli Chat Nedir?

   Sesli chat insanların internet üzerinden hicbir ücret ödemeden faydalandığı bir chat sohbet  oyun sitesidir.

   İnsanların sesli konuşmak için genelde telefon vb. gibi ücretli hizmetleri yoğun şekilde kullandığı günümüzde sesli chat siteleri alternatif olarak görülebilir.

   Örnek verir isek başka şehirde yaşayan bir kullanıcı sesli sohbet siteleri üzerinden akrabaları ile toplu şekilde veya boş bir sesli sohbet odasında bire bir konuşma yapabilmektedir.

    Sesli sohbet sitemiz üzerinden sesli sohbete bağlanarak sitemizde bulunan kullanıcılarla tanışma fırsatını yakalayabilir yeni dostlar arkadaşlar edinebilirsiniz.

   Admin olarak sitemiz içerisindeki özel odalarda sevdiklerinizle dost ve arkadaslarinizla özel kimse duymadan sohbete başlaya bilirsiniz sitemiz icerisinde yapilan hic bir sohbet bilgisayarinizin ana beynine zarar vermez ve kayit dişi kalmaktadir bu sebeblerden dolayida rahat olabilirsiniz.

Site Genel Duyurusu Nedir ?
   Sesli chat sitemizde hiç bir şekilde din  dil  ırk  mezhep ayrimi yapilmamaktadır ve hiç bir siyasi kurum ve kuruluşa hizmet vermemektedir.

   Sitemizde olabilecek argo hakaret ve degerlere yapilan hakaretlerin sebebi ban veya sitem engeli olarak siteye girişi ip üzerinden yasaklanacaktir.

   Site'mizde sizinde çevreniz ve arkadaşlariniza ait bir oda veya adminlik isterseniz sitemizdeki başvuru veya yönetim odamizdan  yardim alabilirsiniz.

Komut ve etkinlikler Nedir?
   Sitemizde odalar arasi yarişmalarimiz ve şiir türkü gecelerimiz yapilmakta bir çok kişinin severek katildiğı bu gecelerimizde  destek vermekte olan misafirlerimiz  katilmaktadir sizlerde sevdiklerinizle güzel bir gece geçirmek isterseniz sitemize gelebilir ve ücretsiz bu güzel etkinliklerimize katila bilirsiniz oyun eğlence sohbet müzik dolu farkli fonlarda odalarimiz bulunmaktadir.

Şimdiden Hoş Sohbetler Dileriz.Seslisayfa.com

 

Yazar:Nisan Demirkan ...

Yazar :
14 Oca 2019
385 Görüntüleme

Tags: